23 Тамыз 2021

Құрметті пациенттер!

Сіздерді коронавирустық инфекцияға қарсы вакцинация алуға шақырамыз. Сіз келесі вакциналар ала аласыз:
1) Ресейде өндірілген "Спутник V";
2) Қытайда өндірілген "Vero Cell".
Бұл вакциналар екі компоненттен тұрады. Екі компоненттің арасындағы алшақтық сіз қандай вакцинаны алғаныңызға байланысты:
Спутник V-21-45 күн;
Vero Cell-21-28 күн.
Бірінші компонент қысқа мерзімді әсер береді, организмде аз мөлшерде антиденелер шығарылады, олар екінші дозаны алғаннан кейін денені коронавирустық инфекциядан қорғау үшін жеткілікті мөлшерде артады.
Емханада демалыссыз тұрақты негізде екпе кабинеттері сағат 9:00-ден 17: 00-ге дейін жұмыс істейді. "Б" Корпусы. (Ауладан кіресіз)
Вакцинация алу үшін 1-компонентпен-№104,105 кабинет (1 — кезең), 2-компонентпен - №127,128 кабинет(2- кезең).
Вакцинация сұрақтары бойынша жауапты тұлғалар:
дәрігер-эпидемиолог Джаекпаева Екатерина Анатольевна (телефон нөмірі: 8-778-448-72-52) және бас медбике Бердешева Мира Кабдулкаримовна (8-702-934-15-62). Жұмыс күндері сағат 09:00-ден 18:00-ге дейін қоңырау шала аласыз.
Вакцина алуға профилактикалық егуге қарсы көрсетілімдері жоқ адамдар жіберіледі. Вакцинациядан бұрын дәрігерлер міндетті түрде тексеру жүргізеді. Вакцинаны алған азамат 30 минут бойы дәрігердің бақылауында болады. Қазіргі уақытта вакцинация бұл аурудың алдын-алудың және адам өмірін құтқарудың қауіпсіз және тиімді әдісі, әсіресе қазіргі уақытта.
Өзіңізді және жақындарыңызды қорғаңыз!
Берегите себя и своих близких!